Studenti vedlejší specializace NextGen Consulting uspěli se svým projektem pro PwC

Každý semestr mají studenti vedlejší specializace NextGen Consulting možnost pracovat na široké škále reálných projektů nabízených ve spolupráci s našimi vybranými korporátními partnery, jejichž zástupci se mentoringově podílejí na vedení i závěrečném hodnocení jednotlivých studentských týmů.

Jedním z těchto projektů byl v rámci kurzu Strategie růstu (Growth Strategies) vstup finanční poradenské společnosti na český bankovní trh, který byl vedený společností PwC. Zapálenost studentů do řešení daného projektu a především pak výstupy, které studenti na závěr semestru prezentovali, byly natolik kvalitní, že PwC nabídlo několika vybraným studentům pozici stážistů ve svém consultingovém týmu pro finanční služby. Díky tomu mají studenti jedinečnou příležitost obohatit znalosti získané během studia o praktické dovednosti, a to prací pro jednu z největších poradenských společností na světě.

Gratulujeme studentům k úspěchu!

Vedlejší specializace 3NG NextGen Consulting se zaměřuje na aktivní vyhledávání příležitostí pro úspěšný rozvoj již existujících firem. Jejím cílem je rozvíjet strategické a tvůrčí myšlení jako klíčový aspekt úspěšného růstu a výkonnosti podniku.