Další odborná případová studie L. Tylla a M. Srivastavy z katedry strategie zveřejněna v Ivey Publishing

Prestižní vydavatelství Ivey Publishing publikovalo případovou studii L. Tylla a M. Srivastavy „Behavio Labs: Scaling Survey Software into a Global Product“. Případová studie je součástí výuky nejen v některých předmětech na FPH, ale je k dispozici pro výuku i dalším vzdělávacím institucím a fakultám po celém světě.

Studie reflektuje reálný business case společnosti Behavio Labs, v rámci něhož lze zhodnotit a efektivně řešit růstové výzvy a internacionalizaci, kterým čelí mladé digitální společnosti.

S touto případovou studií se mohou studenti setkat v rámci kurzu Strategie růstu ve vedlejší specializaci NextGen Consulting,případně v kurzu Mezinárodní strategie v programu CEMS.