Vítězství studentů vedlejší specializace Turnaround management v celorepublikové soutěži TMA ČR

Studenti vedlejší specializace Turnaround management obhájili své květnové vítězství na VŠE a umístili se jako první také v celorepublikové soutěži organizované společností Turnaround Management Association Česká republika (TMA ČR) ve spolupráci s Katedrou strategie VŠE v Praze.

Jako nejlepší byla na Restrukturalizačním fóru 2019 vyhlášena jejich seminární práce „Due Diligence společnosti ERNST LEOPOLD s.r.o. z pohledu strategického investora“. Na této práci se podíleli jmenovitě Šimon Böhm, Alexandra Chmelíková, Matúš Melicherčík, Sára Ondříšková a Tuan Truong Anh. Tři ze studentů se zúčastní výroční konference TMA EUROPE, která se bude v červnu 2020 konat v Madridu.

Vítěznému týmu velice gratulujeme!