Úspěch Katedry strategie v Ceně děkana za nejlepší publikace FPH r. 2021

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 17 publikací ve třech kategoriích a to v kategorii Kniha (monografie i učebnice), Článek v odborném časopise (odborné články vydané v odborných časopisech v ČR i v zahraničí, které mají pro poslední známé období nenulový IF v databázi Thomson Reuters či nenulový SJR v databázi Scopus), a Nejlepší publikace studenta doktorského studia.

V kategorii Kniha obsadil druhé místo Ing. Schönfeld a Ing. Kuděj s monografíí Preventivní restrukturalizace: Nová etapa koncepce sanačních procesů a její implementace do českého právního řádu (Praha : Triton, 2021. 244 s. ISBN 978-80-7553-952-6). Třetí místo pak zaujal doc. Loužek a prof. Smrčka s monografií The European integration crisis: An economic analysis (Newcastle upon Tyne : Cambridge Schoolar Publishing, 2020.  388 s. ISBN 978-1-5275-5982-0.).

V kategorii Nejlepší publikace studenta doktorského studia se umístila na druhém místě Ing. Rosecká se školitelem doc. Machkem s článkem Non-family members and conflict processes in family firms: A systematic review of literature (Journal of Business Economics, 2021, č. 8. července, s. 1–47).