P&G – volné pozice pro studenty posledních ročníků / čerstvé absolventy

Náš firemní partner P&G má otevřené dvě stáže vhodné pro studenty posledního ročníku (Bc./ Ing.) nebo čerstvé absolventy (do 12 měsíců od absolutoria).

Procter & Gamble – Future Key Account Manager

Sales Traineeship je intenzivní příprava na manažerskou pozici v business managementu. Získáte příležitost připojit se k P&G na 9-12 měsíců s tím, že po úspěšném dokončení programu vám může být nabídnuta pozice Key Account Managera na plný úvazek.
Práce na 9-12 měsíců minimálně 24 hodin týdně. Řidičský průkaz (aktivní řidič). Profesionální komunikace v češtině i angličtině.

Procter & Gamble – Future Finance Leaders Program

Future Finance Leader Program je traineeship program v oddělení financí a účetnictví na 6-12 měsíců, kdy budete mít možnost pracovat na projektech s reálným dopadem na směřování organizace a její byznys. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.
Práce na 6-12 měsíců minimálně 32 hodin týdně. Profesionální komunikace v angličtině.

P&G – volné pozice pro studenty posledních ročníků / čerstvé absolventy