Konference Insolvence 2019 úspěšně proběhla

Konference „Insolvence 2019 – preventivní a včasné restrukturalizace“ proběhla minulý týden na Vysoké škole ekonomické v Praze. Na akci s podtitulem „Cesta ke zvýšení výkonnosti a konkurenceschopnosti ekonomiky ČR v rámci globalizovaného prostředí“ se s předstihem registrovalo více než 200 účastníků, kteří mohli zhlédnout nabitý program čítající 16 odborných příspěvků.

Na konferenci také vystoupili členové expertní skupiny Evropské komise pro restrukturalizace a insolvence Daniel Friedemann Fritz a Nora Wouters, kteří přispěli do panelové diskuse týkající se preventivních restrukturalizací podnětnými názory a komplexním pohledem na danou problematiku. S odbornými příspěvky dále vystoupili advokáti, insolvenční správci, akademičtí pracovníci, znalci, forenzní auditoři, zástupci Ministerstva spravedlnosti ČR a zástupce Nejvyššího soudu ČR.

V závěru konference obdrželi studenti VŠE z rukou vedoucího Centra restrukturalizace a insolvence Ing. Lee Loudy, Ph.D. ceny za 3 nejlepší práce v oblasti Turnaround managementu.

Vybrané prezentace budeme po dohodě s jednotlivými přednášejícími postupně zveřejňovat.