Katedra strategie má dva nové docenty

Během jednání Vědecké rady VŠE v úterý dne 23. listopadu 2021 předala rektorka Vysoké školy ekonomické v Praze prof. Ing. Hana Machková, CSc.  jmenovací dekrety dvěma novým docentům na Katedře strategie:

• doc. Ing. Alešovi Kubíčkovi, Ph.D., který obhájil habilitační práci na téma „Konflikty v rodinných firmách“ na VR Fakulty podnikohospodářské dne 16. června 2021. Byl jmenován docentem pro obor Management a manažerská ekonomie s účinností od 1. září 2021 a
  • doc. Ing. Ladislavovi Tyllovi, MBA, Ph.D., který obhájil habilitační práci na téma „Vliv etické organizační kultury na spokojenost a loajalitu zaměstnanců“ na VR Fakulty podnikohospodářské dne 20. října 2021. Byl jmenován docentem pro obor Management a manažerská ekonomie s účinností od 1. prosince 2021.

Oběma našim kolegům velice gratulujeme!